Skup aut Trójmiasto

Skup Aut Trójmiasto

Skup aut Trójmiasto

Pracując wiele lat na nieposzlakowaną opinię wśród Klientów i zdobywając przez ten czas bezcenne doświadczenie, możemy zagwarantować mieszkańcom Trójmiasta profesjonalny skup aut za gotówkę, zarówno powypadkowych jak i sprawnych.

Zapraszamy do kontaktu osoby, które nie mają czasu na sprzedaż swojego auta, posiadają auto powypadkowe nienadające się do naprawy, chcą oddać swoje auto na złom, potrzebują pilnie gotówki lub z innego powodu mają problem z niechcianym pojazdem.

Skupujemy wszystkie marki i modele, zarówno auta osobowe, terenowe, sportowe czy dostawcze jak i ciężarowe. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm. Bezpłatnie dojeżdżamy pod wskazany adres w dogodnym terminie oraz wyceniamy pojazd. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, umowę kupna – sprzedaży oraz załatwienie wszystkich formalności.

Kupimy Twoje auto – za gotówkę

Wypełnij formularz:

    ZAŁADUJ ZDJĘCIA :

    Administratorem danych osobowych jest Caroland Paweł Fopke, NIP:5882343784 Dane przetwarzane będą w celu udzielenia zwrotnej odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy, dokonania wyceny pojazdu na podstawie przesłanego formularza i zdjęć, a także umówienia terminu spotkania w celu osobistego dokonania oględzin pojazdu i uzyskania orientacyjnej niewiążącej wyceny pojazdu oraz ewentualnego zawarcia umowy sprzedaży pojazdu.

    NA SKRÓTY