Logo BMW

Skupujemy auta marki BMW

Zgłoś się do Skupu aut  Caroland po bezpłatną wycenę Twojego auta marki BMW.

Nasz specjalista przyjedzie w dowolne wskazane miejsce w woj. pomorskim i przedstawi ofertę na miejscu. Pieniądze otrzymasz gotówką od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Napisz do nas.

Obecnie logo BMW zdobi setki modeli samochodów, monocyklów, a nawet rowerów. Obroty firmy wynoszą około 170 miliardów euro rocznie, z czego około 9 miliardów to zysk netto. Samochody sygnowane przez tę markę cieszą się zaś zasłużoną opinią solidnych i luksusowych.

Historia BMW

Siedziba firmy znajduje się w Niemczech, w mieście Monachium. Samochody BMW od wielu lat z powodzeniem konkurują z produktami Mercedes Benz. Początkowo założona z myślą o produkcji silników lotniczych, firma mocno wkroczyła w branżę motoryzacyjną i jest jednym z największych producentów światowych. Historia powstania firmy sięga 1916 roku. Karl Friedrich Rapp założył firmę do produkcji silników lotniczych. Jednak po zawarciu traktatu pokojowego w Wersalu, produkcja samolotów w Niemczech stała się niemożliwa. Dlatego już w 1923 roku wyprodukowano pierwszy motocykl BMW. Motocykle tej firmy od razu urzekły klientów swoim wyglądem – były dobrze przemyślane, idealne do użytku. W 1928 r. utworzono pierwsze zakłady produkcyjne do produkcji samochodów.

Zalety samochodów BMW

Prowadząc skup samochodów BMW, doskonale orientujemy się w zaletach marki BMW. To przyzwoita dynamika przyspieszenia, wysoce wydajny niezawodny silnik, napęd na wszystkie koła, doskonała skrzynia biegów. Skup aut oferuje jednakowo pojazdy sygnowane przez tę firmę w klasie biznes, jak też modele sportowe czy przeznaczone do codziennego użytku.

Jako Skup aut marki BMW, zdajemy sobie sprawę z faktu, iż BMW,. oferuje pojazdy z komfortowym solidnym wnętrzem o pojemnym bagażniku. Pojazdy BMW słyną też z ergonomii oraz dobrej izolacji akustycznej. Jako skup aut BMW doskonale wiemy, że w samochodach tej cechą wyróżniającą jest solidność, która dotyczy każdego najmniejszego elementu. Możesz być pewien, że drzwi samochodu będą otwierać się i zamykać bezgłośnie nawet po 10 latach eksploatacji, a podzespoły elektroniczne będą działać bez zarzutu.

Skup samochodów marki BMW – jakie modele skupujemy?

Przejdź do góry