Skup aut marki Kia Soul

Kia Soul to jeden z najciekawszych modeli w ofercie koreańskiej marki. Ten niecodzienny hatchback zadebiutował na rynku w 2009 roku i od razu zyskał uznanie zarówno wśród entuzjastów motoryzacji, jak i klientów poszukujących oryginalnego pojazdu. Soul przeszedł trzy generacje, z których każda znacznie różni się od poprzedniej, zarówno pod względem designu, jak i wyposażenia.

Trzecia generacja, która pojawiła się na rynku w 2018 roku, jest najnowszą i najdoskonalszą wersją tego modelu. Kia Soul trzeciej generacji jest dostępna tylko z silnikami benzynowymi, których pojemność wynosi od 1.6 do 2.0 litra, a moc od 147 do 204 KM. Prędkość 100 km/h osiąga w około 11 sekund. W zależności od rodzaju silnika, średnie spalanie w cyklu mieszanym wynosi od 5 do 7,5 litrów na 100 kilometrów.

Jeśli jesteś posiadaczem Kia Soul i zastanawiasz się nad sprzedażą swojego pojazdu, zachęcamy do skontaktowania się z naszym skupem aut Caroland. Bez względu na stan techniczny czy rocznik, jesteśmy gotowi odkupić Twój samochód. Gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz sprawną i bezpieczną transakcję. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o naszej ofercie Skupu aut marki Kia.