Skup aut marki Kia Venga

Kia Venga to model minivana, który został pierwszy raz zaprezentowany na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2009 roku. Produkowany był przez południowokoreański koncern Kia Motors w latach 2009-2018. Samochód zbudowany został na płycie podłogowej, która była wykorzystywana również w modelach Kia Ceed oraz Hyundai i30. Bliźniaczy model Vengi to Hyundai ix20.

Kia Venga oferowana była z różnymi silnikami benzynowymi o mocy od 90 do 125 KM oraz dieslami o mocy od 75 do 128 KM. Dostępne były również różne opcje skrzyni biegów, manualnej lub automatycznej. Model ten dostępny był w pięciu wersjach wyposażenia, od podstawowej S po biznesową Business Line. W 2014 roku stylistyka samochodu Kia Venga została zmieniona, pojawiły się nowe elementy takie jak zderzaki, atrapa chłodnicy czy światła.

Oferta Skupu aut Caroland jest skierowana do posiadaczy samochodów Kia Venga – wszystkich roczników oraz stanów technicznych. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie i uzyskaj bezpłatną wycenę od Skupu aut marki Kia Venga. Gwarantujemy atrakcyjną dla obu stron cenę, szybką płatność gotówką i satysfakcję z dokonanej sprzedaży.