Skup aut marki Mercedes – Benz, model Citan

Mercedes Citan to niezwykle popularny i ceniony samochód dostawczy, produkowany od 2012 roku. Zaliczany jest do segmentu kombivanów i jest dostępny w trzech różnych wariantach: jako furgon z blaszaną kabiną, przeszklone kombi oraz przedłużone, pięciodrzwiowe Mixto.

Citan jest owocem współpracy Mercedesa z Renault, dlatego też jest on lekko zmodyfikowanym i przestylizowanym Renault Kangoo. Model ten ma również bliźniacze modele – Nissan Kubistar oraz wspomniany już Renault Kangoo. Nazwa auta została utworzona z połączenia słów „City” (miasto) i „Titan” (tytan), co doskonale oddaje jego charakter i przeznaczenie.

W Caroland prowadzimy Skup aut wszystkich modeli marki Mercedes, w tym również Citan. Niezależnie od stanu technicznego samochodu, zapewniamy rzetelną wycenę i szybką gotówkę. Oferujemy bezpłatną ocenę wartości Twojego samochodu i wystawienie oferty, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skupu aut marki Mercedes-Benz, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Nie zwlekaj i już dziś zamień swojego Mercedesa Citana na gotówkę!