Skup aut marki Mercedes – Benz, Klasa S

Mercedes-Benz Klasa S to luksusowa limuzyna, produkowana od 1972 roku. Zaliczana jest do klasy wyższej, segmentu F, a także jest flagowym modelem niemieckiej marki. Nazwa „Klasa S” została oficjalnie wprowadzona do nomenklatury marki podczas produkcji tego modelu, choć wcześniej była używana w języku potocznym. Do protoplastów Klasy S zaliczane są serie „Ponton” (W180 i W128), „Fintail” (W111 i W112) oraz W108.

Klasa S jest najpopularniejszym samochodem w swoim segmencie na całym świecie, a do dziś sprzedano ponad 3 miliony aut spośród dotychczasowych sześciu generacji modelu. Klasa S jest także jedynym Mercedesem, który zdobył tytuł Europejskiego Samochodu Roku (w 1974 roku).

Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo pozbyć się swojego Mercedesa Klasy S, Skup aut Caroland jest miejscem, w którym znajdziesz rzetelną wycenę i szybką gotówkę. Niezależnie od stanu technicznego auta, jesteśmy gotowi je odkupić, a w przypadku samochodów niesprawnych, zapewniamy bezpłatny odbiór lawetą. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o naszej ofercie skupu aut marki Mercedes.