Skup aut marki Renault Koleos

Renault Koleos zadebiutował w roku 2008 w klasie SUV, będąc jednocześnie konkurentem dla Nissana Qashqai-a oraz Forda Kuga. Technicznie pierwsza generacja była mocno spokrewniona właśnie z japońskim Qashqai-em. Podczas projektowania nadwozia zwrócono uwagę aby Koleos posiadał bardzo duże możliwości aranżacji wnętrza rodem z minivanów.

W kwietniu 2016 roku zadebiutowała druga generacja francuskiego SUV-a. Samochód w porównaniu do poprzednika wyraźnie urósł oraz funkcjonalnie był odpowiednikiem SUV-ów klasy średniej – takich jak KIA Sorento czy Nissan X-Trail. Miejsce w klasie niżej zostało zarezerwowane dla modelu Kadjar. Jako ciekawostka należy nadmienić, iż model ten był oferowany również na rynku koreańskim pod marką Samsung, natomiast wizualnie różni ich tylko logotyp na masce.

Sprzedaj swoje Renault w Caroland. Skupujemy wszystkie modele tej marki – również Renault Koleos, niezależnie od stanu technicznego, generacji i kraju pochodzenia. Napisz do nas i umów się na wycenę swojego samochodu.