Skup aut marki Renault Trafic

Renault Trafic jest samochodem osobowo-dostawczym produkowanym od 1980 roku. Do dnia dzisiejszego powstały trzy generacje tego modelu. Pierwsza z nich konkurowała bezpośrednio z pionierem w swojej klasie – VW Transporterem oraz Mercedesem MB100.

We wrześniu 2001 roku renault zdecydowało się pokazać kolejną generację modelu Trafic, który opracowano przy współpracy z Oplem oraz Nissanem. Płyta podłogowa została skrócona, a wymiary zewnętrzne lekko zmniejszono. Zastosowano również najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które spowodowały, że autem zaczęły się interesować się również większe rodziny.

Samochód oferowano również dla klientów w kilku wersjach długości oraz wysokości. Trzecia generacja Renault Trafic, zarówno jak i druga, została zaprojektowana również we współpracy z Oplem. Samochód jeszcze bardziej unowocześniono, dzięki czemu jest on do dnia dzisiejszego jednym z najchętniej wybieranych modeli w swojej klasie.

W Caroland prowadzimy skup aut wszystkich modeli marki Renault , w tym także Renault Trafic, niezależnie od tego czy jest to samochód krajowy czy importowany. Gwarantujemy szybką i bezpłatną wycenę auta w każdym stanie technicznym. Napisz do nas i umów się z naszym doradcą.